Klienci o nas

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami oraz opiniami na temat Kancelarii.


kancelaria kraków

Naszym Klientom serdecznie dziękujemy za współpracę i polecanie nas swym znajomym i kontrahentom! Zapraszamy do lektury referencji uzyskanych od naszych partnerów, oraz opinii i komentarzy na temat Kancelarii.
radca prawny Michał Podolec


"Kancelaria oferuje wysoki standard obsługi prawnej, oraz rzetelne i terminowe odejście do udzielanych zleceń. Dotychczasowe doświadczenie ze współpracy z Kancelarią upoważnia nas do jej rekomendacji, jako solidnego partnera świadczącego usługi na profesjonalnym i godnym polecenia poziomie."

Tętnowski Development sp. z o.o.

"Potwierdzamy, że radca prawny Michał Podolec zapewnił nam należytą obsługę prawną, począwszy od kwestii doradztwa co do wyboru formy prowadzenia działalności gospodarczej, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej przez spółkę działalności (telekomunikacja, IT, e-commerce, reklama), a także w procesie tworzenia i rejestracji spółek. Cała procedura, od chwili powołania spółek do ich rejestracji w KRS trwała 5 dni (sp. z o.o.) i 9 dni (spółka komandytowa)."
Moxevo sp. z o.o. sp. k.

"Zaświadczam, że Kancelaria Radcowska Michała Podolca świadczyła usługi prawne na rzecz spółki. Obsługa prawna wykonywana była rzetelnie i terminowo. Zakres świadczonych usług dotyczy m.in. sporządzania opinii prawnych, opiniowania projektów umów, reprezentacji spółki przed sądami, udział w negocjacjach."

Mi Trade sp. z o.o.

"Podziękowania dla Magdaleny Rubiś za wszelką okazaną pomoc prawną mieszkankom Domu Samotnej Matki. Dziękujemy za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy."


Dom Samotnej Matki w Krakowie

"Niniejszym rekomendujemy Kancelarię Radcowską Michała Podolca, jako solidnego i profesjonalnego partnera, zapewniającego na naszą rzecz kompleksową obsługę prawną. Przygotowywane przez Kancelarię opracowania, cechują się wysokim poziomem merytorycznym, a co istotne – zawsze doręczane są w uzgodnionym terminie. Wysoka jakość świadczonych usług oraz duże zaangażowanie prawników Kancelarii w sprawy naszej Spółki powodują, że z przekonaniem możemy polecić usługi Kancelarii Radcowskiej Michał Podolec innym przedsiębiorcom."Karlsson sp. z o.o.

"I hereby certify, that Michał Podolec's Legal Office provides legal services to our company: Gulf Booking sp. z o.o. The law firm offers a high standard of legal service, and a reliable and timely approach to the orders."


Gulf Booking sp. z o.o.

"Niniejszym potwierdzamy, że Kancelaria Radcowska Michał Podolec świadczyła obsługę prawną transakcji, której przedmiotem był najem ~1.000 m2 powierzchni użytkowej. Dzięki czynnościom i zaangażowaniu r.pr. Michała Podolca, w trakcie negocjacji udało się wyeliminować wszystkie kwestie sporne i sfinalizować umowę w brzmieniu satysfakcjonującym obydwie Strony."
Prądnicka 65 sp. z o.o.

"Czynności wykonywane przez Pana Michała Podolca charakteryzuje wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm. W połączeniu z doświadczeniem i elastycznym reagowaniem na potrzeby Klienta pozwala nam to z przekonaniem zarekomendować Pana Michała Podolca jako kompetentnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy w zakresie obsługi prawnej."
Krakowski Szpital im. Jana Pawła II

"Pan mec. Michał Podolec świadczył usługi windykacji na rzecz mojej firmy. Dzięki jego staraniom udało się odzyskać pieniądze od nierzetelnych kontrahentów. Polecam współpracę z Kancelarią Radcowską Michał Podolec."


EKS Recykling M. Nowak

"Kompetentna rozmowa, rzetelność, konkretne wskazówki, poświęcony czas, wskazanie właściwej drogi, serdeczność, napisane pismo, zachęta do rozwiązywania problemów, to najcenniejsze dary, jakie przekazała Pani Mecenas Magdalena Rubiś naszym Podopiecznym."

Fundacja po pierwsze człowiek

"Zaświadczamy, że Kancelaria Radcowska Michał Podolec, świadczy na rzecz naszej spółki kompleksową obsługę prawną, zapewniając kompetentne wsparcie zarówno w bieżącej obsłudze spółki, jak i w prowadzeniu sporów sądowych. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z mec. Michałem Podolcem."

Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej Melbud S.A.

"Niniejszym potwierdza się, że radca prawny Michał Podolec doprowadził do skutecznego połączenia spółek: 1) Sweco Polska sp. z o.o. (KRS: 0000356143, kapitał zakładowy: 13.341.700 PLN) ze spółką: 2) Sweco Infraprojekt sp. z o.o. (obecna nazwa: Sweco Polska sp. z o.o.), (KRS: 0000056155, kapitał zakładowy: 393.700 PLN). Połączenie to miało charakter odwrotny, tj. spółka córka, przejęła swoją spółkę matkę. Pan mec. Michał Podolec był odpowiedzialny za przygotowanie i wykonanie wszelkich formalności prawnych związanych z w/w połączeniem, w tym za przygotowanie całości dokumentów, wniosków, reprezentację Zarządów i wspólników spółek przed notariuszem, KRS i innymi właściwymi urzędami. Opracowane dokumenty, zostały sporządzone w dwóch wersjach językowych. Usługa została wykonana terminowo i rzetelnie."

Sweco Polska sp. z o.o.Zapoznaj się z opiniami na nasz temat: 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | +48 698 88 74 84 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Franciszka Stefczyka 25, 32-070 Czernichów