Prawo medyczne
Świadczymy usługi z zakresu prawa medycznego.
Prawa pacjenta
Reprezentujemy Klientów w sprawach naruszeń praw pacjenta i błędów medycznych.
Obsługa służby zdrowia
Udzielamy porad prawnych lekarzom i podmiotom leczniczym.

Błąd medyczny

Zajmujemy się sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu doznanych uszczerbków na zdrowiu w związku z popełnieniem błędu medycznego.


kancelaria kraków

Specyfika i trudność tej kategorii spraw, polega na konieczności dysponowania nie tylko wiedzą prawniczą, ale i medyczną. Z powyższych względów, Kancelaria stale współpracuje z doświadczonymi lekarzami: internistą, kardiologiem i dermatologiem. W przypadkach wymagających wiadomości specjalnych z innych dziedzin medycyny, zasięgamy konsultacji u innych cenionych autorytetów.
radca prawny Michał PodolecRadca prawny kraków


Zakres usług:Pomagamy ustalić, czy dane zdarzenie kwalifikuje się jako tzw. błąd medyczny.Świadczymy usługi reprezentacji we wszelkich sprawach związanych z popełnieniem błędów medycznych - zarówno w toku postępowania likwidacyjnego jak i przed sądem.Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy opinie prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa medycznego.Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach dotyczących uzyskania odpowiedniego odszkodowania / zadośćuczynienia z tytułu popełnienia błędu medycznego.

Radca prawny kraków


Udział Kancelarii w procesie odszkodowawczym:


Korzystanie z pomocy prawnika czy tzw. kancelarii odszkodowawczej nie zawsze jest konieczne. Zwłaszcza, gdy sprawca lub ubezpieczyciel nie kwestionuje swej odpowiedzialności. Zazwyczaj jednak, zaoferowane przez te podmioty odszkodowanie nie jest adekwatne do skali szkody czy krzywdy. Często też, sprawcy błędu medycznego w ogóle starają się uchylić od odpowiedzialności, kwestionując by doszło do popełnienia omyłki.

Pomoc profesjonalisty, zazwyczaj umożliwia uzyskanie większych kwot, niż w przypadkach samodzielnego dochodzenia roszczeń.

Radca prawny kraków


Koszty:


Koszt spotkania z radcą prawnym lub adwokatem wynosi 150 PLN brutto.

Przyjmujemy płatności gotówką, oraz kartami: Visa, Mastercard, Maestro, Americanexpress, Vpay, Apple pay.

Usługi prawne online rozliczamy systemem PayPal, Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym.


W sprawach odszkodowawczych stosujemy elastyczne formy rozliczeń.

Przedział cen bywa różny i zależy m.in. od charakteru sprawy, długości jej trwania, ilości rozpraw, wysokości dochodzonego roszczenia itd.

Konkretną wycenę usługi przedstawiamy na pierwszym spotkaniu z Klientem. 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | +48 698 88 74 84 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Franciszka Stefczyka 25, 32-070 Czernichów