Porady prawne
Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa.
Naszym zdaniem
Problem prawny to nie problem. To sprawa do rozwiązania.
E-porady
Porady prawne udzielamy w sposób tradycyjny a także online.

Porady prawne

W zależności od preferencji Klienta, porady prawne udzielamy na spotkaniu w Kancelarii, lub poprzez sporządzenie pisemnej opinii prawnej. Doradzamy również za pośrednictwem Internetu.

Konieczność sporządzenia pisemnej opinii prawnej, zazwyczaj występuje w sprawach skomplikowanych, precedensowych, bądź wymagających analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Tego rodzaju opracowanie, zawierać będzie opis stanu faktycznego sprawy, poradę prawną co do przedstawionego zagadnienia, oraz zwięzłą i przystępną konkluzję podsumowującą dane zagadnienie.


kancelaria kraków

Indywidualna porada prawna, to coś więcej niż udzielenie informacji na temat obowiązującego stanu prawnego. To bowiem przede wszystkim wzięcie odpowiedzialności, za sformułowany pogląd na temat rozwiązania przedstawionego przez Klienta problemu.
radca prawny Michał PodolecRadca prawny kraków


Zakres usług:Doradzamy w zakresie większości gałęzi praw, a w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, spadkowego, nieruchomości, autorskiego, podatkowego, karnego i medycznego.Świadczymy usługi prawne w nowoczesny i efektywny sposób. Jeżeli nie jest możliwym spotkanie w naszej Kancelarii, możemy udzielić porady prawnej przez Internet.

Zapraszamy także do odwiedzin naszego sklepu internetowego z gotowymi opracowaniami na dane zagadnienie oraz wzorami umów: www.porady.prawne.online.
Radca prawny kraków


Koszt porady prawnej:Koszt spotkania z radcą prawnym lub adwokatem wynosi 150 PLN. Przyjmujemy płatności kartą i gotówką.Wycenę konkretnej usługi prawnej online prześlemy do 24 h od daty otrzymania zapytania.
Radca prawny kraków


Uzyskaj poradę prawną:


Porady prawne online.
Napisz do nas, w ciągu 24 h prześlemy wycenę usługi prawnej.
wpisz swoje imię i nazwisko!
Wpisz swój email.
Napisz do nas!
Wybierz pliki


 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | +48 698 88 74 84 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Franciszka Stefczyka 25, 32-070 Czernichów