Porady prawne
Udzielamy porad prawnych z każdej dziedziny prawa.
Naszym zdaniem
Problem prawny to nie problem. To sprawa do rozwiązania.
E-porady
Porady prawne udzielamy w sposób tradycyjny a także online.

Porady prawne

W zależności od preferencji Klienta, porady prawne udzielamy na spotkaniu w Kancelarii, lub poprzez sporządzenie pisemnej opinii prawnej. Doradzamy również za pośrednictwem Internetu.

Konieczność sporządzenia pisemnej opinii prawnej, zazwyczaj występuje w sprawach skomplikowanych, precedensowych, bądź wymagających analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Tego rodzaju opracowanie, zawierać będzie opis stanu faktycznego sprawy, poradę prawną co do przedstawionego zagadnienia, oraz zwięzłą i przystępną konkluzję podsumowującą dane zagadnienie.


kancelaria kraków

Indywidualna porada prawna, to coś więcej niż udzielenie informacji na temat obowiązującego stanu prawnego. To bowiem przede wszystkim wzięcie odpowiedzialności, za sformułowany pogląd na temat rozwiązania przedstawionego przez Klienta problemu.
radca prawny Michał Podolec

Doradzamy w zakresie większości gałęzi praw, a w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, spadkowego, nieruchomości, autorskiego, karnego i medycznego.

W zależności od preferencji Klienta, porady prawne udzielamy na spotkaniu w Kancelarii, lub poprzez sporządzenie pisemnej opinii prawnej. Doradzamy również za pośrednictwem Internetu.

W przypadku typowych, często zadawanych nam pytań, poza ustnym wyjaśnieniem danego zagadnienia, na spotkaniu przekażemy nasze autorskie pisemne opracowanie dotyczące danego problemu.

By uzyskać poradę prawną, należy zarezerwować termin spotkania i wstępnie określić jego tematykę. 

Przeciętny czas oczekiwania na wolny termin nie przekracza tygodnia. W sprawach pilnych, oferujemy możliwość spotkania z dnia na dzień. 

606 89 77 39

kancelaria@krmp.pl

Koszt spotkania z radcą prawnym lub adwokatem to 150 PLN brutto.

Koszt pisemnej opinii prawnej lub porady prawnej online zostanie przedstawiony po wstępnej analizie sprawy na pierwszym spotkaniu - lub po otrzymaniu zapytania.

Przyjmujemy płatności gotówką, przelewem oraz kartami: Visa, Mastercard, Maestro, Americanexpress, Vpay, Applepay. Za usługi prawne online można zapłacić za pośrednictwem systemu PayPal i Przelewy24.

Świadczymy usługi prawne w nowoczesny i efektywny sposób. Jeżeli nie jest możliwym spotkanie w naszej Kancelarii, możemy udzielić porady prawnej online.

Zapraszamy także do odwiedzin naszego nowego sklepu internetowego z gotowymi opracowaniami na dane zagadnienie oraz wzorami umów. Strona ta jest jeszcze w budowie, zachęcamy zatem do jej regularnych odwiedzin.

Dowiedz się więcej

sklep internetowy


 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Czernichów 40, 32-070 Czernichów

Strona korzysta z tzw. cookies. 
Odwiedzający, godzą się na ich użycie,
zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły w regulaminie.