Upadłość konsumencka umożliwia pozbycie się długów.
Masz dość ciągłych wezwań do zapłaty?

Upadłość konsumencka

Zajmujemy się reprezentacją w sprawach o upadłość konsumencką. 

Instytucja ta, została przewidziana dla osób, które co do zasady nie z własnej winy, a z przyczyn niezależnych znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Do grona okoliczności uzasadniających upadłość konsumencką można zaliczyć m. in. chorobę, niezawinioną utratę pracy, udział siły wyższej i inne nieoczekiwane zdarzenia losowe.

Co jednak istotne, możliwym jest także ogłoszenie upadłości z uwagi na względy słuszności lub przesłanki humanitarne. 


kancelaria kraków
Zgłoszenie wniosku o upadłość konsumencką dla wielu może być szansą na pozbycie się długów i rozpoczęcie życia na nowo. Z tego powodu do sporządzenia wniosku należy podejść z odpowiednim przygotowaniem. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadkach wymagających uprawdopodobnienia zajścia względów słuszności lub względów humanitarnych, lub wówczas, gdy powstanie stanu zadłużenia może zostać ocenione jako okoliczność zawiniona.
radca prawny Michał PodolecRadca prawny kraków


Zakres usług:


Świadczymy usługi oficjalnej jak i "cichej" reprezentacji w sprawach o upadłość konsumencką.


Udzielamy porad prawnych w zakresie prawa upadłościowego oraz ukierunkowanego na zabezpieczenie majątku przed wierzycielami.


Pomagamy złożyć skuteczny i pozbawiony braków formalnych wniosek o upadłość, a także przygotowujemy inne pisma w toku postępowania upadłościowego.

Radca prawny kraków


Koszty:


Koszt spotkania z radcą prawnym lub adwokatem wynosi 150 PLN brutto.

Przyjmujemy płatności gotówką, oraz kartami: Visa, Mastercard, Maestro, Americanexpress, Vpay, Apple pay.

Usługi prawne online rozliczamy systemem PayPal, Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym.


Przedział cen bywa różny i zależy m.in. od charakteru sprawy, długości jej trwania, osiągnięcia sukcesu w postaci umorzenia długów po zakończeniu postępowania itd.

Konkretną wycenę usługi przedstawiamy na pierwszym spotkaniu z Klientem.


 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | +48 698 88 74 84 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Franciszka Stefczyka 25, 32-070 Czernichów