Upadłość konsumencka umożliwia pozbycie się długów.
Masz dość ciągłych wezwań do zapłaty?

Upadłość konsumencka

Zajmujemy się reprezentacją w sprawach o upadłość konsumencką. 

Instytucja ta, została przewidziana dla osób, które co do zasady nie z własnej winy, a z przyczyn niezależnych znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Do grona okoliczności uzasadniających upadłość konsumencką można zaliczyć m. in. chorobę, niezawinioną utratę pracy, udział siły wyższej i inne nieoczekiwane zdarzenia losowe.

Co jednak istotne, możliwym jest także ogłoszenie upadłości z uwagi na względy słuszności lub przesłanki humanitarne. 


kancelaria kraków
Zgłoszenie wniosku o upadłość konsumencką dla wielu może być szansą na pozbycie się długów i rozpoczęcie życia na nowo. Z tego powodu do sporządzenia wniosku należy podejść z odpowiednim przygotowaniem. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadkach wymagających uprawdopodobnienia zajścia względów słuszności lub względów humanitarnych, lub wówczas, gdy powstanie stanu zadłużenia może zostać ocenione jako okoliczność zawiniona.
radca prawny Michał Podolec

Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie upadłościowym, oferując swe usługi zarówno dla upadłych, jak i ich wierzycieli.

W zależności od preferencji Klienta, oferujemy zarówno możliwość pełnej reprezentacji jak i pomoc w sporządzeniu wniosku o upadłość.

W sprawach o upadłość konsumencką oferujemy elastyczne formy rozliczeń.

Koszt usługi uzależniony jest m.in. od stopnia skomplikowania sprawy, wysokości zobowiązań dłużnika.

 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Czernichów 40, 32-070 Czernichów

Strona korzysta z tzw. cookies. 
Odwiedzający, godzą się na ich użycie,
zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły w regulaminie.