plenfrderues

Współpraca

Zasady współpracy
Kancelaria oferuje przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń.
Indywidualne warunki
Niezależnie od świadczenia usług w oparciu o rutynowe procedury, oferujemy możliwość współpracy na indywidualnych zasadach.
Nasze umowy na obsługę prawną
Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi wzorami umów na obsługę prawną

Zasady rozliczeń - cennik usług kancelarii | krmp.pl

Kancelaria oferuje następujące warianty rozliczeń z Klientami:

  • koszt spotkania z radcą prawnym (ustna porada prawna) wynosi 150 PLN brutto,

  • pisemne opinie prawne, a także wynagrodzenie za sporządzanie projektów umów - rozliczane są wedle uzgodnionego z Klientem wynagrodzenia ryczałtowego. O wysokości wynagrodzenia informujemy po wstępnej analizie sprawy. Przedział cen jest różny i zależy od wielu czynników, jak stopień skomplikowania sprawy, wartość transakcji, termin realizacji usługi,

  • podobnie w sprawach procesowych - wysokość wynagrodzenia Kancelarii również uzależniona jest od stopnia skomplikowania danej sprawy oraz wartości przedmiotu zlecenia. Stosowną ofertę cenową przedstawimy na pierwszym spotkaniu.

  • stała obsługa prawna – świadczona jest z reguły w zamian za ryczałtowe wynagrodzenie z limitem lub bez limitu godzin. Wedle stosowanego modelu współpracy, z biegiem czasu wysokość wynagrodzenia ulega zmianie na korzyść Klienta.

Każdorazowo, wysokość wynagrodzenia określana jest w pisemnej umowie na obsługę prawną (lub w przypadku umów zawieranych elektronicznie - w umowie i regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną).
 
Wystawiamy paragony i faktury VAT.
 
Przyjmujemy płatności gotówką, kartą oraz w formie przelewu.
 
Chętnie dokonamy indywidualnej wyceny Państwa problemu prawnego.
 
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego (606 89 77 39) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tags: cennik usług kancelarii

Drukuj E-mail

obserwuj na Google+

 

 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Czernichów 40, 32-070 Czernichów

Strona korzysta z tzw. cookies. 
Odwiedzający, godzą się na ich użycie,
zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły w regulaminie.