Specjalizacje

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu sporów i doradztwie prawnym.

Posiadamy doświadczenie w reprezentacji Klientów w sprawach sądowych, w tym sprawach o rozwód i o odszkodowanie. W tym zakresie udzielamy porad prawnych, sporządzamy projekty pism procesowych i porozumień, a także zapewniamy kompleksową reprezentację w toku procesu. Pomagamy dochodzić roszczeń w imieniu powoda, lub odpowiednio bronimy praw i interesów pozwanego Klienta.

Reprezentujemy naszych Mocodawców przed sądami cywilnym, arbitrażowymi, administracyjnymi, jak i przed urzędami.

W sprawach dotyczących windykacji, działamy zarówno w imieniu wierzycieli, jak i dłużników.

Specjalizujemy się także w stałej obsłudze małych i dużych przedsiębiorców, podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Pomagamy utworzyć i zarejestrować spółki prawa handlowego, doradzając w podjęciu decyzji co do wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej.

Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w sprawach szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym autorskiego, wekslowego, dot. nieruchomości), rodzinnego, gospodarczego (prawo spółek, prawo podatkowe), administracyjnego, medycznego, prawa pracy i prawa spadkowego.

Kancelaria kraków

Drukuj E-mail

 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | +48 698 88 74 84 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Franciszka Stefczyka 25, 32-070 Czernichów