Błąd medyczny

Zajmujemy się sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu doznanych uszczerbków na zdrowiu w związku z popełnieniem błędu medycznego. 

 

Specyfika i trudność tej kategorii spraw, polega na konieczności dysponowania nie tylko wiedzą prawniczą, ale i medyczną.

Z powyższych względów, Kancelaria stale współpracuje zatem z doświadczonymi lekarzami: internistą, kardiologiem i dermatologiem.

W przypadkach wymagających wiadomości specjalnych z innych dziedzin medycyny, zasięgamy konsultacji u innych cenionych autorytetów. 

 

Likwidacja szkody.

 

W większości przypadków spraw o odszkodowanie za błąd medyczny, istnieje możliwość jego dochodzenia od towarzystwa ubezpieczeniowego. 

Postępowanie to choć nie jest tak sformalizowane jak postępowanie sądowe - jest istotne, zważywszy że umożliwia szybką możliwość uzyskania choć częściowej rekompensaty.

Pamiętajmy, że im lepiej i obszerniej uzasadnimy i udowodnimy wysokość szkody i skalę poniesionej krzywdy, tym większe odszkodowanie i zadośćuczynienie zostanie przyznane przez ubezpieczyciela.

Z powyższych względów warto rozważyć skorzystanie z pomocy profesjonalnej kancelarii zajmującej się reprezentacją w sprawach o błąd medyczny.

 

Odszkodowanie za błąd medyczny.

 

Wypłacona przez ubezpieczyciela kwota, zazwyczaj nie jest w pełni adekwatna do wysokości szkody i krzywdy.

W powyższych przypadkach, pomagamy zatem uzyskać stosowną rekompensatę w postępowaniu sądowym. 

 

 

 

Tags: błąd medyczny,, prawo medyczne

Drukuj E-mail

 

Drukuj

kancelaria@krmp.pl | +48 606 89 77 39 | 12 357 15 10 | Czarnowiejska 8/1, 31-126 Kraków | oddział: Czernichów 40, 32-070 Czernichów

Strona korzysta z tzw. cookies. 
Odwiedzający, godzą się na ich użycie,
zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Szczegóły w regulaminie.